poniedziałek, 13 kwietnia 2020

Tag dziecięcy i wygrane papierki

Cześć!
Święta już właściwie minęły, a ja przyszłam się pochwalić moją wygraną w 11 urodzinkach Art-piaskownicy. W udziale przypadła mi nagroda ze sklepu Białe Kruczki jaką były dwie kolekcje: "Secret Place - Mintay Papers"  i "Magic Whispers of fairytales - AB Studio" .  
Pierwszą kolekcję znam, mam jeszcze kilka papierków, które czekały na swoją kolej a teraz z całym nowym bloczkiem tak sobie myślę, że powstanie z niego album na zdjęcia :) 

Koniecznie klik na zdjęcia żeby je powiększyć ;)


Co do kolekcji Magic Whispers początkowo byłam przerażona co ja z niej zrobię, zaatakowała mnie ilość barw z dość specyficzną grafiką. Obawiam się że widząc w sklepie tą kolekcję bym po nią nie sięgnęła, ale po spokojnym obejrzeniu całej kolekcji skupiłam się na oglądaniu pojedynczych elementów zamiast całych stron i znalazłam wiele ślicznych elementów. No i stało się, skradła moje serducho przez niedbałe rozmyte kolory i wyjątkowe grafiki, nie wszystkie przypadły mi do gustu ale znaczną większość na pewno wykorzystam. 
Na pewno nauczyłam się przy takich kolekcjach patrzeć nie na całość od razu, ale na poszczególne elementy, cieszę się że miałam możliwość otrzymania takiej kolekcji bo w sklepie mogłabym przeoczyć jej urodę. 
Uznałam, że trochę głupio mi tak chwalić się samymi kolekcjami więc szybciutko wczoraj
stworzyłam dziewczęcego taga pełnego kolorów i tęczy, którego widzicie powyżej.

Tutaj zdjęcie wygranych zestawów, możecie też podejrzeć je w sklepie, linki dałam powyżej.


Jeśli idzie o sam tag, to do jego stworzenia użyłam taką śliczną małą wróżkę, której dodałam kwiatka na włosach oraz troszkę błysku na skrzydełkach, wykorzystałam sam tag a także kwiatki i tęczę z elementów do wycinania, zauroczył mnie również ten prześliczny mały miś, więc i dla niego znalazłam miejsce. Sentencję wykonałam stempelkiem i ozdobiłam kolorowymi tuszami aby pasował do barw kolekcji, dodałam tekturkę i serduszka, i to właściwie tyle. Praca z tą kolekcją sama się tworzyła i wiem, że wbrew wcześniejszym obawom szybko ją zużyję :)Wyszło więc wiosennie, kolorowo i radośnie.
Chcę jeszcze raz podziękować za możliwość wygrania dwóch tak wspaniałych kolekcji i Art-piaskownicy i Białym Kruczkom, bardzo dziękuję :)


Tag zgłaszam na wyzwanie: 
Pozdrawiam Was cieplutko :*

3 komentarze:

  1. Bardzo pozytywny i wesoły ten tag. Dziękuję za udział w wyzwaniu Art - Piaskownicy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Ta kolekcja papierków jest cała taka, aż przyjemnie się tworzy ;)

      Usuń